Tirana
few clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
20 %
Mar
3 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

4 familjarë të një epidemiologu pozitivë me COVID, mjeku në gjendje të rëndë sillet me urgjencë te Infektivi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c06e70356656cc81c38aa5bce94ec702

5 raste të reja me COVID 19 në Dibër, nga të cilat 4 janë familjarë të një mjeku epidemiolog i konfirmuar pozitiv me COVID disa ditë më parë.

Ndërkaq, mjeku emri i të cilit nuk bëhet me dije ende, është në gjendje shumë të rëndë dhe po sillet me urgjencë në spitalin Infektiv në Tiranë.

Nga ana tjetër, edhe një 39-vjeçare nga Tepelena, e infektuar me coronavirus, është transportuar gjithashtu drejt Infektivit.

Kujtojmë se ditën e sotme kemi patur 82 raste të reja me COVID 19, një shifër tejet alarmante.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img