Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

39 vjeçari tenton të vetëdigjet përpara Kryeministrisë, policët ndërhyjnë në sekondat e fundit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ecb3531bbce04e5a171eacae899f2f38

Një 39 vjeçar ka tentuar t’i japë fund jetës para Kryeministrisë duke u lyer me benzinë.

Mirëpo, për fat të mirë, në sekondat e fundit ka ndërhyrë policia duke i shpëtuar jetën.

Dyshohet se 39 vjeçari ka qenë në gjendje të rënduar psikologjike ndërsa pak pas ngjarjes është shoqëruar në Komisariatin numër 1 të Tiranës.

Emri i tij nuk bëhet ende me dije teksa ka nisur edhe hetimi për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img