Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

38-vjeçari i jep fund jetës me fotoksinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 38-vjeçar në Berat i ka dhënë fund jetës duke konsumuar fotoksinë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e mërkurë, dhe ishin familjarët ata që e gjetën në gjendje të rëndë për jetën.

38-vjeçari Gëzim,.P u dërgua me urgjencë në spital, ku ndërroi jetë një ditë më pas. Dyshohet se akti fatal është kryer në gjendje të rënduar psikologjike.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img