Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

37 vjeçari nga Fushë Kruja gjendet i vdekur në shtëpi, pak para mesnate

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 37 vjeçar nga Fushë Kruja është i gjetur i pajetë në shtëpinë e tij. Trupi i të riut është konstatuar pak para mesnatës, në orën 23.30.

Referuar njoftimit zyrtar të Policisë, ka dyshime se shtetasi me inicialet D.S ka humbur jetën pasi është vetëhelmuar. Megjithatë, grupi hetimor po vijon punën për të përcaktuar qartë shkakun e vdekjes dhe shkaqet që e kanë shtyrë atë drejt vetëflijimit.

albsig

“Më datë 30.06.2022, rreth orës 23:30,  në Fushë Krujë, është gjetur në banesë, dyshohet i vetëhelmuar, shtetasi D. S., 37 vjeç, i cili ka humbur jetën. Grupi hetimor vijon punën, me qëllim zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton Policia e Durrësit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img