Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

36-vjeçari shqiptar tenton të godasë me thikë gruan në “sy” të policëve në Itali: Do të djeg të gjallë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ab0782c7d8441e2184db2dd8aa615267

Një 36-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë, pas akuzohet për dhunë të vazhdueshme ndaj bashkëshortes.

Mediat italiane bëjnë me dije se ka qenë bashkëshortja e shqiptarit që ka telefonuar policinë, pasi bashkëshorti e ka kërcënuar me thikë atë edhe dy fëmijët 7 dhe 4 vjeç.

Gruaja, ka rrëfyer në polici se bashkëshorti i saj shqiptari ishte i dhunshëm me të edhe fëmijët, ky pretendim është konfirmuar dhe nga fqinjët, të cilët kanë pohuar se i arrestuari ushtronte dhunë.

Por si duket as prania e policisë nuk e ndaloi 36-vjeçarin të përpiqej të godiste me thikë gruan e tij. Teksa policia po e shoqëronte në komisariat, shqiptari u kthye dhe u përpoq të godiste me thikë gruan, ndërsa bërtiste në shqip, “unë do të djeg të gjallë”.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img