Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

“35 mijë euro për “kokën” e Albin Kurtit”, postimi që ngriti në “këmbë” autoritetet e Kosovës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“35 mijë euro kush vret Albin Kurtin”, ka qenë ky mesazhi që ka alarmuar autoritetet, të cilët më pas kanë rritur dhe nivelin e sigurisë ndaj tij.

Një postim në “facebook” ka qenë kërcënimi për kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti. Një person me emrin “Marki Mario”ka publikuar një postim në “Shes Blej Gjithqka”, ku thuhej se personi që do vriste Kurtin do ti jepnin 35 mijë euro.

“35000 eureo shpërblim kush e vret Albin Kurtin, ika ket mashtrues dhe zhvatës i shtetit ket matrapaz dhe ordiner, ket tposhtër e tpaftyr, kjet hajn dhe kriminel”thuhej në postim.

Pas kësaj menjëherë në shtëpinë e kryeministrit në Taslixhe kanë zbarkuar forcat e shumta të Policisë së Shtetit, ndërsa policia autoritetet po punojnë për identifikimin e autorëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img