Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
27 %
3.1kmh
40 %
Die
23 °
Hën
25 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
23 °
E diel, 25 Shtator, 2022

34-vjeçari vret me armë 10 persona në Malin e Zi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Cetinje të Malit të Zi.

Një person ka hapur zjarr duke vrarë të paktën 10 persona dhe më pas është vrarë nga një banor i zonës.

Dyshohet se autori i ngjarjes, një 34-vjeçar ka vrarë familjen e tij dhe më pas ka dalë në rrugë duke hapur zjarr ndaj qytetarëve. Mes viktimave dyshohet se ka edhe fëmijë.

 

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img