Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

34 vjeçari humbi jetën pasi ra në kontakt me rrymën elektrike, arrestohet administratori i kompanisë (Emri)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 34-vjeçar nga Mirdita humbi jetën dje gjatë punës pasi ra në kontakt me rrymën elektrike.

Një ditë pas ngjarjes, policia ka arrestuar administratorin e kompanisë, 34 vjeçarin Fatjon Reçi me akuzën se nuk ka plotësuar kushtet e sigurisë.

Aurel Dedaj humbi jetën ditën e djeshme pasi ra në kontakt me rrymën elektrike,  ai ishte duke punuar për shtrimin e kabllorit në fshatin Sheshan.

34-vjeçari ishte duke shtrirë kabllin e internetit dhe nuk vuri re që aty kishte një lidhje të paligjshshme energjie elektrike e cila fatkeqësisht i mori dhe jetën.

Më shumë

spot_img
spot_img