Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

30-vjetori i martesës, Ardit Gjebrea dhe bashkëshortja shkëmbejnë dhuratat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c85a86d181435a17ac025fcb686512f2

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea feston sot 30 vite martesë me bashkëshorten e tij Anilën.

Dhe nuk kishte sesi në një ditë kaq të veçantë të mungonin dhuratat dhe fjalët e ëmbla. Moderatori me anë të një postimi në rrjetet sociale ka kujtuar se ajo ditë ishste me shi, por me bekim dhe me fat.

Arditi i ka dhuruar një tufë me trëndafila të kuq ku shkruan “ka qenë një martesë me shi para 30 vitesh, gjithë bekime e fat për mua”.

Edhe bashkëshortja i ka dhuruar atij një tufë me trëndafila të bardhë, teksa në mes kishte një trëndafil rozë dhe një blu, që tregon dy fëmijët e tyre, djalin Jonin dhe vazjën Anën.

“Ja dhe 30 trëndafila nga zemra ime me 2 bebat në mes”, ka shkruar Gjebrea.

Screenshot_36.pngScreenshot_35.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img