Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

30 qershori/ Ish-ministri i bashkohet nismës së Bujar Kapexhiut: Do ta bëj edhe unë atë burg

spot_img

Lajme të ngjashëm

2bbc44541202d4ab29b48253e79a2966

Karikaturisti Bujar Kapexhiu tha se është i gatshëm të pengonte zgjedhjet dhe të futej edhe në burg ndërsa apelit të tij po i bashkohen figura të njohura.

Më i fundit ëhstë ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani i cili thotë gjithashtu seb është i gatshëm të shkojë në burg, megjithatë bën edhe një ftesë për plazh, të dielën e 30 qershorit.

“I bashkohem edhe unë nismës së Bujar Kapexhiut.

Nëse të jesh kundër kësaj klike që rri në pushtet pa zgjedhje e pa vota do të thotë burg, atëhere do ta bëj dhe atë burg!

Kështu si po vjen puna burgu është bërë si ushtria, për t’u bërë është.

Thirrja ime ka qenë dhe mbetet: jo zgjedhje me 30 qershor!

Kush voton më datë 30, voton grushtin e shtetit dhe DIKTATURËN!

Hajdeni në plazh më mirë!”, shkruan Manjani.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img