Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

’30 qershori ditë normale’, Kryemadhi: Dosja 184 dhe 339 do ketë shoqe dhe atë të zgjedhjeve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

‘Ne qeshim me të dhe bëjmë shaka sepse ai e ka ulur veten dhe është kthyer në një personazh humoristik për të gjithë popullin shqiptar. Përditë dhe më shumë jo vetëm qesharak por po bëhet dhe tragjik për shqiptarët.’

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img