Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

3-vjeçari bie nga pallati, transportohet me urgjencë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme rreth orëve të para të mëngjesit në Bronx ku një trevjeçar ka rënë nga kati i pestë i pallatit.

Sipas njoftimit të policisë 3-vjeçari kishte dalë në dritare dhe më pas humbi ekuilibrin. Menjëherë ai u dërgua në spital dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Familja tregon për mediat e huaja se 3-vjeçari i indetifikuar si Josie Garcia ndodhej në shtëpi me të gjithë familjen dhe po argetohej në dhomat e apartamentit.

Më pas ai filloi të luante me njësinë e kondicionimit të ajrit, duke zgjidhur shiritin dhe duke lëvizur një copë kartoni pranë tij, ku më pas doli në dritare  dhe u rrëzua.

Kanë qenë fqinjët ata të cilët e e gjetën  Josien në tokë dhe më pas lajmëruan familjen të cilët ndodheshin në banesë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img