Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

3 vite bashkë, lidhjes së Dua Lipës me Anwar Hadid i ka ardhur fundi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid, thuhet se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 3-vjeçare.

Sipas mediava të huaja thuhet se çifti prej gjashtë javësh nuk janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrin dhe burime pranë tyre pohojnë se janë duke kaluar një krizë të vogël.

Një burim i tha The Sun të dielën: “Çifti hodhi idenë për të frenuar romancën e tyre muajin e kaluar, pasi të udhëtosh kaq shumë dhe të jesh larg partnerit është e vështirë. Marrëdhënia e tyre po kalon një krizë”.

Edhe Anwar ka dhënë disa sinjale përmes disa postimeve në rrjetet sociale. Ai ka lënë të kuptohet se jo gjithçka po shkon mirë në jetën e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img