Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Die
31 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

3 viktima nga aksidenti në Rrogozhinë: Pas oficerit të burgjeve dhe gruas pasagjere, vdes në spital dhe bashkëshorti i saj (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1fd21441cfa8377b340415c381cc1e63

Muharrem Koni, bashkëshorti i pasagjeres Merushe Koni që u nda nga jeta mëngjesin e sotëm si pasojë e një aksidenti tragjik në Rrogozhinë, ka vdekur dhe vetë pak më parë në spitalin e Durrësit.

Aksidenti i rëndë ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm, ku u përfshin tre mjete.

Nga përplasja e fortë fillimisht humbi jetën në vendin e ngjarjes shoferi Tonin Mëhilli, 54-vjeç, oficer burgjesh, ndërkohë që më vonë vdiq dhe një prej pasagjereve në mjetet e aksidentuara, Merushe Koni 60 vjeçe.

Në gjendje të rëndë në spital ndodhej bashkëshorti i saj, Muharrem Koni, i cili fatkeqësisht ka ndërruar jetë pak më parë. Një fëmijë 10 vjeç është në gjendje të rëndë gjithashtu.

Shkak për aksidentin dyshohet të jetë bërë një parakalim i gabuar i mjetit tip Audi, shoferi i të cilit është shoqëruar në polici. Personi i shoqëruar është Endrit Lila.

Më shumë

spot_img
spot_img