Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

3 viktima nga aksidenti në Rrogozhinë: Pas oficerit të burgjeve dhe gruas pasagjere, vdes në spital dhe bashkëshorti i saj (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

714c1ac5964c6c5cf067a67b765d57f2

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img