Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

3 turistët përplasen me Policinë në Fier, mediat italiane zbardhin ngjarjen

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në Shqipëri kjo ngjarje është mbajtur e fshehtë dhe nuk është raportuar nga asnjë institucion.

 

Më shumë
spot_img
spot_img