Hapësire reklamuese

Aktualitet

3 raste të reja me COVID-19 në Përmet, infektohen biznesmeni dhe edukatorja e kopshtit

Shkruar nga Newsbomb
[caption id="attachment_344447" align="alignnone" width=""]Ilustruese[/caption]

3 raste të reja me koronavirus janë konfirmuar në PËrmet gjatë 24 orëve të fundit.

Sipas burimeve, mes të infektuarve është një biznesmen që dyshohet se virusin e ka marrë në Tiranë dhe një edukatore kopshti, e cila dyshohet se është infektuar në Himarë, ku ka qenë për plazh.

Si pasojë e infektimit të edukatores është mbyllur kopshti në Përmet, ndërkohë që raportohet se të tre personat e infektuar në këtë qytet janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Ata janë izoluar në banesat e tyre, ndërsa pritet t'u bëhen tamponët edhe kontakteve të tyre të afërt.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese