Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

29-vjeçarja shqiptare i jep fund jetës në Greqi, fqinjët njoftuan policinë se nga banesa vinte erë e keqe

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lamia të Greqisë, ku është gjetur e pajetë një 29-vjeçare shqiptare.

Bëhet me dije se 29-vjeçare është gjetur e pajetë në shtëpinë e saj në qendër të qytetit. Dyshohet se vajza e re i ka dhënë fund jetëës.

albsig

Kanë qenë fqinjët ata që kanë njoftuar policinë, pasi nga banesa e vajzës vinte një erë shumë e keqe dhe madje ata kishin kohë që nuk e kishin parë më vajzën.

Kur policia hyri në shtëpinë e saj e gjeti 29-vjeçaren të varur në një litar. Me shumë gjasa e reja i kishte dhënë fund jetës së saj që një javë më parë. Nuk e dihet ende arsyeja që e ka çuar të renë në këtë akt ekstrem.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img