29 vjeçari me Covid u hodh nga dritarja e ‘Shefqet Ndroqit’, zbardhet dëshmia e infermieres: Si ishte gjendja e tij para se të vriste veten

Publikuar tek: aktualitet, më 13:36 13-08-2020 29 vjeçari me Covid u hodh nga dritarja e ‘Shefqet Ndroqit’, zbardhet dëshmia e infermieres: Si ishte gjendja e tij para se të vriste veten Xhino Koça

Zbardhet dëshmia e infermieres që i shërbente të riut 29 vjeçar me Covid, Xhino Koça, që u hodh mëngjesin e sotëm nga spitali “Shefqet Ndroqi”.

Infermierja ka deklaruar se nuk ka vënë re ndonjë shqetësim emocional te i riu.

Ndërkaq ka treguar se në momentin që ai është hedhur, ajo kishte lëvizur nga dhoma për të marrë një medikament dhe kur ishte kthyer kishte vënë re dritaren e hapur.

Më pas menjëherë ka lajmëruar kolegët e saj.

Lexo edhe: https://www.newsbomb.al/u-hodh-nga-kati-i-trete-i-shefqet-ndroqit-kush-eshte-29-vjecari-me-covid-qe-tronditi-kryeqytetin-djali-i-nje-familjeje-te-njohur-emri-foto-217005

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjendet i VDEKUR roja i një pallati në ndërtim në Tiranë (DETAJE)
Ndarja nga jeta e kolonel Neshet Shenës, Meta shpreh ngushëllimet: Shembull frymëzues i ushtarakut profesionist dhe drejtuesit model »
Article Logic
Execution time: 0.011789083480835
array(1) { ["section"]=> string(142) "29-vjecari-me-covid-u-hodh-nga-dritarja-e-shefqet-ndroqit-zbardhet-deshmia-e-infermieres-si-ishte-gjendja-e-tij-para-se-te-vriste-veten-217018" }