Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

28-vjetori i ‘KOHA JONË’, drekë e madhe në periferi të Tiranës, Kryemadhi dhe Meta ulen në tavolina të ndara, Blushi i bashkohet festës (FOTOT PIKANTE)

spot_img

Lajme të ngjashëm

 

 

 

Më shumë

spot_img