Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
spot_img

28-vjeçarja zhvishet lakuriq dhe i futet burrit të huaj në shtrat, ai lajmëron policinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grua në Teksas ka rënë në prangat e policisë pasi dyshohet se u fut në shtëpinë e një burri.

Jovita Vaughn, 28 vjeç e njohur gjithashtu si Jovita Garza u zhvesh dhe ju fut në krevat burrit të cilin nuk e njihte më parë.

Në momentin kur burri zbuloi gruan në krevatin e tij lajmëroi policinë  të cilët mbetën të habitur nga kjo ngjarje.

28-vjeçarja tani ndodhet në paraburgim  dhe mbi të rëndon akuza e shkeljes kriminale dhe ngacmimin të një nënpunësi publik.

Mediat e huaja bëjnë të ditur se oficerët e policisë u përpoqën që ta largonin nga banesa por ajo refuzonte, pasi në vitin 2009 kishte jetuar në atë shtëpi dhe kishte të gjithë të drejtën të qëndronte aty.

Teksa ajo insistonte të qëndronte policia e arrestoi dhe 28-vjeçarja pështyu oficerin e policisë gjë e cila rëndoi më shumë situatën e saj.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit