Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
0kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

28-vjeçari shqiptar u gjet i vdekur në rrugë, mediat greke japin detaje: Jetonte në një Manastir

spot_img

Lajme të ngjashëm

1ef5216f9eed79a78d434c6430010c44

Hap pas hapi, autoritetet greke po fillojnë të zbulojnë lëmshin e misterit rreth kufomës mashkull që u gjet aksidentalisht nga këmbësorët në mesditën e djeshme, në një zonë të paarritshme të Agioi Anargyroi në Parikia.

Sipas informacionit të fundit, i ndjeri ishte një 28-vjeçar nga Shqipëria. Ai jetonte në një Manastir të Paros, ndërsa ditët e fundit ishte larguar nga Manastiri dhe gjurmët e tij ishin zhdukur.

Sipas indikacioneve të para, plagët e shkaktuara nga i ndjeri, kryesisht në kokë, supozohet se nuk vijnë nga veprimtari kriminale.

Kontrolli mjeko-ligjor që do të kryhet në Pire do të hedhë dritë mbi shkaqet e vdekjes së 28-vjeçarit.

Më shumë

spot_img