Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

28 dhe 29 nëntori, Rama publikon fotot, “Air Albania Stadium” vishet nga “flamuri” kuq e zi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Me rastin e festave të nëntorin, 28 dhe 29, godina e jashtme e stadiumit “Air Albania Stadium”, është “veshur”me ngjyrat kuq e zi.

Ka qenë kryeministri Edi Rama i cili ka publikuar këto pamje në llogarinë e tij në “Facebook”.

“Mbrëmje mes 28 29 nëntorit në Tiranë ”, shkroi Rama.

Dita e sotme është shoqëruar me një sërë aktivitetesh në vend. Miliona shqiptarë në të gjithë botën kanë festuar festën e atdheut të tyre ashtu si vetëm ata dinë “alla shqiptarshe”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img