Hapësire reklamuese

Aktualitet

26-vjeçari në Pogradec i jep fund jetës, familjarët e gjejnë të vetëvarur në banesë

Shkruar nga Newsbomb
26-vjeçari në Pogradec i jep fund jetës, familjarët e

Një tjetër ngjarje e rëndë është shënuar në vend këtë të shtunë, ku një 26-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

Bëhet me dije se në në katin e parë të banesës së tij, është gjetur nga familjarët, dyshohet i vetëvarur shtetasi B. D., 26 vjeç.

Nga këqyrja paraprake e trupit të këtij shtetasi, nuk janë konstatuar shenja dhune dhe sipas deklarimit të familjarëve, 26-vjeçari vuante nga probleme të shëndetit mendor.

“Më datë 16.03.2024, rreth orës 14:30, në lagjen nr. 5, Pogradec, në katin e parë të banesës së tij, është gjetur nga familjarët, dyshohet i vetëvarur shtetasi B. D., 26 vjeç. Nga këqyrja paraprake e trupit të këtij shtetasi, nuk janë konstatuar shenja dhune dhe sipas deklarimit të familjarëve, 26-vjeçari vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Kujtojmë që një tjetër ngjarje e rëndë është raportuar më herët nga Berati, ku një 60-vjeçar i dha fund jetës duke pirë fostoksinë.

Lexo edhe: E rëndë në Berat, 60-vjeçari i jep fund jetës duke pirë fostoksinë

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese