Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

250 mijë euro për një tualet në lokal (Çfarë ka të veçantë)

spot_img

Lajme të ngjashëm

‘Hipopo Papa’ Cafe është një nga lokalet me të njohur në Japoni pikërisht për tualetin që ka.

Pronari i lokalit harxhoi plot 250 mijë euro për të krijuar një tualet i cili ndodhet në mes të një akuadromi.

Në kohë që një klient përdor tualetin, ai mund të shikojë peshqit ekzotikë si dhe shumë breshka rreth tij. Problemi është se klientët kur përdorin banjon i duhen më shumë se 10 minuta që të dalin pasi janë shumë të magjepsur nga pamja dhe kjo krijon rradhë të gjata.

Pronari Fokusido Jumaso tha se ky tualet u bë aq i famshëm sa mendohet që të ndërtohet dhe një i dytë.

59670327_2271252986420738_5601744944445259776_n.png

Më shumë


spot_img

spot_img