Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

25 vjeçari në gjendje kritike pas aksidentit, këngëtari shqiptar ka një thirrje për gjithë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një nga të lënduarit e aksidentit të ndodhur të shtunën mbrëma në Pejë, ka qenë dhe 25 vjeçari nga ky qytet, Egzon Gjuka, i cili ka pësuar frakturë në qafë.

Mësohet se 25 vjeçari ka dëmtuar rëndë unazat e qafës, ndaj i duhet ndërhyrje e menjëhershme për të shmangur rrezikun.

Shuma që i duhet për operacionin është marramendëse, e në ndihmë po i vjen dhe këngëtari Gjiko i  cili bën thirrje qytetarëve të Pejës por jo vetëm, të japin kontributin e tyre duke marrë pjesë në një koncert bamirësie.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img