Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

25 Maj, finalja e Conference League, e gjithë Europa sytë nga Tirana

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme, më 25 Maj, e gjithë vëmëndja e futbollit europian është e përqëndruar në Tiranë tek finalja e Conference League mes Romës dhe Feynoord.

Interesi nga të dyja tifozeritë është maksimal, ndërkohë me prezencën e tifozëve në kryeqytet kanë filluar të ndjehen emocionet e para.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img