Hapësire reklamuese

Aktualitet

24-vjeçari mbyti të ëmën me plasamas, babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!

Shkruar nga Newsbomb
24-vjeçari mbyti të ëmën me plasamas, babai: Në burg

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme Përmet, ku djali 24-vjeçar mbyti me plasmas nënë e tij.

Albi Muhollari në gjende të rënduar depresive ka mbytur nënën e tij shtetasen Zeniate Muhollari, 65 vjeçe. I tronditur nga ngjarja ka folur edhe kryefamiljari. Ai është shprehur se në burg duhet të ishte doktori dhe jo djali i tij. Ai fajëson doktorin që nuk kishte marrë masa për ta vendosur në një institucion të përshtatshëm.

Familja Muhollari shpesh ka qenë e friksuar për gjendjen e të birit dhe agresivitetin që ai tregonte. Ata kishin frikë se mos i bënte keq ndonjë të afërmi apo njerëzve të tjerë, pa ditur se tragjedia do godiste te vet ata.

Mbrëmjen e djeshme pas një sherri 24-vjeçari ka mbytur me plasamas nënën e tij. I riu vuante prej disa kohësh nga depresioni.

LEXO EDHE: Jetonin prej vitesh në Amerikë, ishin kthyer për pushime në Përmet, si 24-vjeçari mbyti nënën e tij me plasmas

Tronditet Përmeti, 24-vjeçari mbyt nënën (EMRAT)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese