Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

23-vjeçari përplas gruan në Tiranë, niset me urgjencë drejt spitalit

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake mësohet se një automjet me drejtues shtetasin M.A, 23 vjeç, ka përplasur një kalimtare, grua,  në bulevardin Zhan D’Ark.

Gruaja e cila ende nuk është identifikuar është dërguar menjëherë drejt spitali, ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

“Më datë 07.02.2023, në orën 16:00, në bulevardin Zhan D’Ark, shtetasi M. A., 23 vjeç, duke drejtuar automjetin ka aksidentuar një shtetase, ende të paidentifikuar, e cila si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”, njofton policia.


Më shumë