Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

22-vjeçari humbi jetën në kalçeto, Ina Zhupa dedikim prekës: Nuk dua ta besoj, lotët nuk do thahen kurrë për ty

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetja e PD-së në Sarandë, Ina Zhupa ka reaguar për ndarjen nga jeta të 22-vjeçarit Armando Kazma, pasi u godit nga mbulesa e kalçetos.

Zhupa shkruan se Armando ishte një djalë i qeshur dhe punëtor, të cilin do ta mbajë mend gjithmonë të qeshur.

Postimi i Zhupës:

Nuk dua ta besoj, nuk doja ta shkruaja kurrë këtë status, dhimbje pafund.

Nje nga djemtë më të mirë të Sarandës, nje djale i zoti, nje djale i qeshur, punetor, i pari ne fushaten elektorale ne krye te puneve, i fundit u largua deri sa numeroi voten e fundit.

Nje djale i shkolluar, nje djale i urte, nga nje familje e jashtezakonshme.

Edhe te gjitha keto jane pak per te pershkruar Armandon qe sapo mora vesh qe u nda nga jeta ne moshen 22 vjecare, aksidentalisht nga nje shtylle kalceto qe u rrezua nga stuhia me shi.

O zot jepi force familjes se tij per kete dhimbje te papershkrueshme, jepi force njerezve te afert.

I paharruar Armando, lotet nuk do thahen kurre per ty. Parajsa ka engjelli e vet, ne kemi dhimbjen qe po na plas zemren.

Do te mbaj mend te qeshur gjithmone.

Më shumë
spot_img
spot_img