Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

21 vjeçari dhunon bashkëshorten 18 vjeçare, arrestohet në flagrancë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Fier, kanë arrestuar në flagrance një shtetas 21 vjecar.

Bëhet fjalë për Ramo Osmani, 21 vjeç, banues në fshatin  Levan, Fier, i cili ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases A.O, 18 vjeçe, banuese në  fshatin Levan, Fier.

Pas denoncimit, i riu është arrestuar nga uniformat blu.

Një tjetër rast dhune në familje është regjistruar në Lushnje, ku është arrestuar shtetasi Aldo Meta, 26 vjeç, banues në fshatin  Kashtëbardhë.

Ky shtetas për motive të dobëta, ka ushtruar dhunë fizike duke plagosur lehtë me mjete të forta vëllain e tij, shtetasin D.M, 27 vjeç, banuese në fshatin Kashtëbardhë, i cili është shtruar në spitalin Lushnjë jashtë rrezikut për jetën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img