Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022
spot_img

“Nuk besoj se kryeministri do mbajë fjalën që më dha”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kush jua ka bërë këtë premtim?

Premtimin ma ka bërë kryeministri i Shqipërisë!

Kur ta ka berë? Ta ka thënë personalisht apo e ke fjalën për deklaratat e tij kështu në përgjithësi..?

Ma ka bërë personalisht!

Kur?

 Ma ka bërë në 28 Janar 2011, ditën e homazheve.

Kanë kaluar 4 vite dhe gjatë kësaj kohe vonese a je përpjekur të komunikosh. Ndoshta ti çosh një email kryeministrit për t’ja kujtuar premtimin?

Me kyeministrin kam patur disa herë kontakte dhe gjithmonë më ka dhënë të njëjtin premtim: “drejtësia nuk do vonojë”

Ju e keni besuar?

Nuk e di, por besoj që jo. Kanë kaluar 4 vjet dhe personat që janë të dyshuar janë të lirë.Ka shumë pak shpresë….

Ti Ana kë do doje të shikoje pas prangave për këtë krim. Ti vetë personlisht kë quan fajtor. Ti lëmë pas ato çka thuhen në media. Ti vetë me vetën tënde çfarë mendon?

Në fakt kam disa fajtorë në mendje. Fajtorë janë personat që dhanë urdhrin të qëllonin. Dhe fajtorë janë personat që qëlluan…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img