Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

21 ditë nga hapja e kantierit, shikoni sa kanë avancuar punimet për Spitalin e ri Rajonal të Fierit (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

807220fb2b5a5c16b576365c806c00f4

Kryeministri Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm një video të punimeve që po kryehen në Mbrostar, për ndërtimin e Spitalit të ri Rajonal të Fierit.

“Mirëmëngjes, dhe me 21 ditët e punës në kantierin e Spitalit Rajonal Memorial të Fierit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kryeministri Rama dhe ndan videon e mëposhtme.

Kujtojmë se, spitali i ri do të ndërtohet nga qeveria turke dhe presidenti Erdogan është zotuar se ai do të jetë gati për 3 muaj. Spitali i ri do t’i shërbejë gjithë jugut dhe do jetë projekti më madhor në zonë, në fushën e shëndetësisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img