Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
4.6kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
31 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Një ditë pas protestës, Basha: Ky është fundi i qeverisë-bandë…Nuk ka kompromis me ëndrrën tonë

spot_img

Lajme të ngjashëm

23c12611d167dbd6d978e26c45e3ac18

Një ditë pas protestës së opozitë, kreu i PD, Lulzim Basha ka një tjetër mesazh.

Përmes një postimi në Twitter Basha shprehet se nuk ka ka kompromis, ndërsa thekson se ky është fundi i qeverisë- bandë, siç e quan ai.

“Ky është fundi i qeverisë-bandë të kapur duke vjedhur zgjedhjet me kriminelët, kërcënimi nr.1 për demokracinë, sigurinë, mirëqenien. Nuk ka kompromis me ëndrrën tonë “E duam Shqipërinë si gjithë Europa”, me standardet europiane për zgjedhje të lira, drejtësi dhe ekonomi të lirë!”, shprehet Basha.

BASHAAA.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img