2018-ta e gjen Dafina Zeqirin në spital  

Publikuar tek: barometri, më 08:20 03-01-2018 2018-ta e gjen Dafina Zeqirin në spital  

Këngëtarja kosovare Dafina Zeqiri duket se nuk e ka nisur vitin 2018 në mënyrën më të mirë të mundshme.

Ditën e djeshme ajo duket të ketë patur probleme shëndetësore dhe për këtë arsye është shtruar në spital. Shëndeti nuk e ka penguar yllin e muzikës të bëjë postime në rrjetin e saj social Instagram.

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja publikoi këngën e saj më të re, me skena të nxehta dhe tejet të guximshme. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087790489196777
array(1) { ["section"]=> string(46) "2018-ta-e-gjen-dafina-zeqirin-ne-spital-105232" }