Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Vrasja e nuses nga vjehrri në Kurbin, shpërthen psikologia e njohur: Ju shtetarë plehra… ju kam kam dh…*rë mu në mesazhe

spot_img

Lajme të ngjashëm

Me ndjeni, po kam nevoje te them: ju kam dh…*re mu ne mesazhe, pas “dhurates me gjak gruaje” qe mora serisht prej kesaj shoqerie maskiliste!!! Gjthashtu, edhe ju shtetar plehra qe mendoni se po “luftoni” per te miren e vendit, e nuk keni bere as minimumin per ta reabilituar kete shoqeri dhe per t’i dhene fryme shprese kesaj varferie si ekonomike, sociale, kulturore, dhe si rezultat shpirterore… E keni kthyer popullin ne analfabet, per ta zoteruar ate lehtesisht, sikurse dhe po e beni. Me ndjeni edhe nje here per nderhyrjen, se ju shperqendrova nga debatet politike, te cilat, me ne fund, po i sjellin “ndryshimin” e shumepritur, ndryshimin tone Donkishotian qe do e marrim me vete deri sa te mbyllim syte. Shpresoj qe femijet tane ta gezojne!  

Më shumë

spot_img