Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
3.6kmh
75 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

200 euro një tenxhere, moderatorja shqiptare tregon shifrat e harxhuara gjatë karantinës

spot_img

Lajme të ngjashëm

27e8aea14ab9dfe00a779669f6afc3d0

Moderatorja e njohur shqiptare, Kaltrina Mikushnica ka deklaruar se gjatë kësaj kohe në izolim ka harxhuar shumë para.

E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ajo ka treguar se shifra më e lartë që ka shpenzuar në  këtë kohë pandemie, është 200 euro.

Moderatorja ka thënë se e ka shpenzuar këtë shumë për të blerë një tenxhere me presion

‘200 euro, kam blerë tenxhere me presion. Ajo mu ka dashur dhe atë e bleva. Por kam blerë dhe lule, drita për shtëpinë’, u shpreh Kaltrina.

Ndërkohë, moderatorja është nënë e dy vajzave të vogla dhe pritet të bëhet shumë shpejt nënë për herë të tretë.

Screenshot_4.png

Screenshot_3.png

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img