Hapësire reklamuese

Foto e Ditës

20 vjet Tifozat Kuq e Zi

Shkruar nga Newsbomb
20 vjet Tifozat Kuq e Zi

Tifogrupi besnik i Kombëtares shqiptare, “Tifozat Kuq e Zi” feston ditën e sotme 20-vjetorin e krijimin. Plot dy dekada kushtuar me gjak e me shpirt ngjyrave kuqezi, fanellës së Kombëtares, flamurit dhe Kombit shqiptar.

Një urim i veçantë për ta në këtë ditë vjen dhe nga presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit. Armand Duka falenderon tifogupin për mbështetjen që djemtë e tij u japin lojtarëve dhe i quan, ashtu siç ata janë, “Lojtari i 12-të i Kombëtares”.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese