Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

20-vjeçarja nga Shqipëria “shtrin” prostitucionin në Pejë,  se*s me 69-vjeçarin në këmbim të parave, dëbohet nga Kosova

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 20 vjeçare nga Shqipëria, e cila ushtronte veprimtarinë e prostitrucionit në Pejë, është zbuluar nga Policia e Kosovës. 

E reja me inicialet A.J., dhe një 69-vjeçar me iniciale I.V., pas hetimeve, u shoqëruan në Polici, ku dhanë dëshminë e tyre ndaj akuzave për prostitucion.

Njësia për Hetimin e Trafikimit me Qenie Njerëzore zbuloi se 20 vjeçarja dhe i moshuari kanë kryer marrëdhënie seksuale kundrejt shumës së parave dhe të mirave materiale, shkruan gazeta Sinjali.

Pas kësaj, gjykata e Pejës i ka ndaluar hyrjen në Kosovë shtetases shqiptare për një periudhë 1 vjeçare, si dhe është depërtuar në Shqipëri.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img