Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

20 vite diferencë me partneren, habit Gjergj Leka: Janë shumë pak, do doja…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6489f46fe8c19bb4545139d3babc3ffe

Kantautori i njohur shqiptar Gjergj Leka ka qenë në qendër të mediave rozë për jetë e tij private.

Ai është është përfolur shpesh për historinë e tij të dashurisë me Eriselën, kjo për arsyen se kanë shumë vite diferencë moshe mes tyre.

I ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin ‘Rreze Dielli’, Gjergji përveç se foli për karrierën e tij, nuk kishte sesi të mos komentonte lidhjen e tij.

Kantautori u shpreh se 20 vite diferencë mes tij dhe partneren janë shumë pak.

‘Kemi shumë pak vite diferencë. Edhe më shumë duhet të kishim, 20 vite diferencë kemi. Unë kam ca shokë të mi që i kanë gratë 2-3 vite më të mëdha se vetja, e llahtarshme. Më vinë te bahçja ime dhe qajnë. Gjithë jetën më kanë paragjykuar dhe vazhdojnë. Madje po të mos më paragjykojnë do thosha ça ka që nuk shkon’, tha Gjergji.

62060-640-0-5a185788dbb46.jpg

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img