Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

20 gram kokainë “merr në qafë” shqiptarin, arrestohet 29-vjeçari në Itali, kishte fshehur drogën brenda vezës “Kinder”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 29 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane, pasi u kap me një sasi të vogël kokainë, të cilën e kishte fshehur brenda vezës Kinder.  

Sipas medieve italiane, i riu shqiptar u kap në zonën e Perugias, ndërsa në momentin që u pikas nga karabinierët ai tentoi që të hidhte drogën.

Gjatë kontrollit, policia i sekuestroi 20 gramë kokainë dhe 1240 euro. Ai u dënua një vit e dhjetë muaj burg, si dhe mori një gjobë prej 3000 eurosh.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img