Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
0kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
Sht
34 °
E martë, 27 Korrik, 2021

20 batutat e Bleonës që kompleksuan Çanin: ‘’B*tha, seksi dhe politikanët’’

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fd889045ac409538cd81dbed97ae1f61

Me një ritëm të shtruar, ndryshe nga zakonisht, Arjan Çani që të gjithë i vë në siklet, është surprizuar dje nga Bleona super-energjike. Për t’i bërë ballë energjisë, temperamentit dhe ‘’zhveshjes së saj nga komplekset’’, Çani në ‘’Zonë e lirë’’ i kujtonte shpesh që ta linte të fliste e të bënin bisedë. Madje edhe në pyetjet më të thjeshta e naive, që Çani i përdor me mjeshtër, nuk mundi ta kompleksonte dot këngëtaren, e cila prej disa ditësh është në qendër të vëmendjes mediatike.

Pjesa e parë e intervistës shfaqi një Bleonë të drejtpërdrejtë ndaj Çanit, duke i thënë hapur se duhet ta hiqte shprehjen e famshme ‘’O Bleona, o Bleona, i ke b*thët si vagona’’, duke e sfiduar atë, se kishte ardhur që t’ia prekte, duke qenë se ishte ‘’doktori i b*thës’’.

Bleona as nuk u kompleksua, kur Çani i bëri pyetjen direkte: ‘’Si mund ta quash k*rvë, një femër tjetër?’’ duke marrë flakë për flakë përgjigjen, ‘’nuk është ofendim, k*rvë është status’’.

Por në pjesën e dytë të intervistës me të, Arjan Çani e forcoi pozitën, duke nisur ta dominojë bisedën.

 

Megjithatë ne po sjellim 20 batutat e Bleonës që pështjelluan shumë mendje dje:

1.Po kam thënë që je një copë idioti, sepse idiot do të thotë që nuk je një njeri normal dhe që nuk bën gjëra normale, pse ti je normal?

2.Unë erdha për të treguar pjesën e poshtme dhe të sipërmen..sepse ti je doktori i B*thës

3.Iva Tiço është k*rvë, nuk po e shaj, po them vetëm të vërtetën, s’është një ofendim dhe unë do ta hedh në gjyq. K*rvë nuk është sharje, por status.

4.Luarasi është kokëkashtë, duket si kokëkashtë dhe nuk më njeh fare mua, por më njeh përmes medias.

5.Kush shan Bleonën, ia q*fsha nonën

6.Të gjithë thoshin se djali I Ekrem Bardhës nuk e merr atë, por ja që ne u martuam. U ndamë, sepse unë vendosa t’I përkushtohesha karrierës. Nëse je e martuar, duhet të bësh fëmijë, të jesh një grua shtëpie dhe unë nuk desha këtë. Gani donte një fëmijë, isha unë ajo që s’isha e përgatitur

7. Do bëj një libër, do ketë edhe politikanë në të

8. Nuk dua të më qëllojnë b*thëve kur bëj seks

9. Nuk më pëlqen treshja

10.Është skandal t’I bësh çiçin partnerit gjatë seksit

11. Eksitohem më shumë para një kamere me Kimin, ajo është yll…

12. S’më pëlqen ta bëj në makinë por në krevat me shumë pupla

13. S’më eksiton një çift që e bën

14. S’më pëlqen nënshtrimi në seks

15.Më pëlqen seksi me çizme të veshura

16. S’më duhet të heq një vizë që të arrij orgazmën, nuk më sheh sa energjike jam

17. Masturbimi është gjithnjë një ide e mirë

18.S’më pëlqen ta bëj në ashensor, nuk është për mua

19. Orgazmat më të mira s’arrihen majë shkëmbinjëve. Më vjen keq për George Clooney, por nga shkëmbinjtë njerëzit janë rrëzuar duke bërë ‘’selfie’’

20.Unë kam parime në jetë, s’kam bërë kurrë asnjë lloj droge, as 16-17 vjeç

Lexo edhe: Ja foto nudo e Bleonës që çmendi Arjan Çanin dhe publikun

Më shumë

spot_img
spot_img