Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Die
31 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

2 vite pa ardhur në Shqipëri, ja si e pret vjehrra Vesa Lumën dhe nipin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas dy vitesh të gjata pritje dhe të mbushura plot mall, Vesa Luma më në fund ka ardhur në Shqipëri. Ajo dhe djali i saj, Lianin u nisën nga Zelanda e Re dhe pas 31 orësh arritën në aeroportin e Rinasit.

Këngëtarja përmes “InstaStoryt” ka treguar momentet nga ora e gjatë e udhëtimit.

Mirëpo këngëtarja me na ka treguar edhe sesi e ka pritur vjehrra tironse, nëna e Big Bastës. E meqënëse është tironse si mund të mungonte fërgesa me speca. Ajo ka treguar se vjerra i ka gatuar fërgesë që i ka përlqyer dhe munguar prej kaq kohësh.

tir 525x1024 1

Më shumë

spot_img
spot_img