Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
29 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

2 vite më parë erdhi në Tiranë, takoi Kurtin dhe Ramën, aktori i madh francez akuzohet për përdhunim

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ad5a54cf487d1843283ad86d2607e1ec

Ylli i kinemasë franceze Gerard Depardieu është akuzuar për përdhunim dhe ngacmim seksual, i dyshuar i kryer në 2018.

Një hetim fillestar mbi akuzat kundër Depardieu, u rrëzua për mungesë provash, por më vonë u rihap përsëri pas disa akuzave penale të paraqitura në dhjetor. Depardieu u akuzua fillimisht për ngacmim dhe përdhunim të një aktoreje në të 20-at, në shtëpinë e tij në Paris në gusht 2018, tha një burim gjyqësor për AFP të martën.

Depardieu është një mik i familjes së aktores.

Avokati i Depardieut, Herve Temime, i tha shtypit se aktori është i lirë, por nën mbikëqyrje gjyqësore dhe “i hedh poshtë plotësisht akuzat”. Ai shtoi: Kam pasur një takim të gjatë me Gerard dhe jam i bindur që pafajësia e tij do të vërtetohet. 

Ylli i kinematografisë franceze është shfaqur në një numër filmash dhe ka marrë vlerësime për interpretimet e tij.

PRI_183977498.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img