Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

“2 vite më parë erdhe në këtë botë”, djali i Elisa Spiropalit feston ditëlindjen, ministrja bën dedikimin special

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Djali i ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropalit feston dy vjetorin ditën e sotme.

Nuk kishte sesi në një ditë kaq të veçantë të mungonte urimi dhe fotot e ëmbla. Vetëm pak minuta më parë ministrja ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet djalu i saj Kren, teksa i ka bërë edhe një dedikim të ëmbël.

“2 vjet më parë kur erdhe në këtë botë, më përqafove aq fort sa e gjithë bota m’u duk një grimcë. Gëzuar ditëlindjen Kren, të ka mama shpirt❤”shkruan ajo në postim, teksa e ka shoqëruar me një zemër të kuqe.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img