Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

2 vite burg për Adriatik Llallën, gazetari: Berisha dhe Meta të vunë aty si kamikaz, tani as ata s’të mbrojnë dot se kanë hallet e tyre

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar dënoi sot me 2 vite burg, 5 vite përjashtim nga shërbimt publike dhe i sekuestroi disa pasuri ish-kryeprokurorit shqiptar Adriatik Llalla.

Gazetari Artan Hoxha shkruan se vendimi sot është dhënë teksa në sallë ndodheshin dhe përfaqësues të Ambasadës Amerikane në Tiranë. “Tani, ata qe të vune aty(Berisha+Meta) dhe të perdoren si kamikaz për penguar sa kishe mundesi, nje projekt amerikan, nuk te mbrojne dot se jane te zene me hallet e tyre”, shkruan Hoxha.

Shënimi i gazetarit:

Me krah te lehta kryeprokuror i Republikes. Vendimi u dha nen monitorimin e perfaqesuesve të SHBA në sallen e gjyqit…

Tani, ata qe të vune aty(Berisha+Meta) dhe të perdoren si kamikaz për penguar sa kishe mundesi, nje projekt amerikan, nuk te mbrojne dot se jane te zene me hallet e tyre.

Edhe pse në fakt u mbylle aq shume dosje korrupsioni dhe i mbrojtje stoikisht, duke prishur shume hetime të vartesve të tu… Ne fakt ti nuk hetove askend, as ata qe kishin qeverisur Shqiperine, as ata qe po e qeverisin Shqiperine…

Meqe je i pari i ndeshkuar në kete fllad ndryshimesh, hiqe kemben zvarre dhe merri me vete dhe shefat e tu… Kush e ka radhen???!!

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img