2 veshjet e bashkëshortes së Veliaj në dasmën mbretërore: Unë e kam princin tim

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:58 09-10-2016 2 veshjet e bashkëshortes së Veliaj në dasmën mbretërore: Unë e kam princin tim

Ajola Xoxa, bashkëshortja e kryebashkiakut Erion Veliaj, ka zgjedhur dy veshje në dasmën mbretërore të Princ Lekës me Elia Zaharian.

Në fillim me një fustan blu të errët, të gjatë e elgant krah bashkëshortit të saj Erion Veliaj në ceremoninë e celebrimit dhe më pas një tjetër gjysmë të zi e gjysmë ngjyrë të florinjtë gjatë festimeve.

“Unë e kam princin tim”, shkroi Ajola me krenari për bashkëshortin e saj ndërsa shijonte dasmën mbretërore.

ajola1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01186203956604
array(1) { ["section"]=> string(84) "2-veshjet-e-bashkeshortes-se-veliaj-ne-dasmen-mbreterore-une-e-kam-princin-tim-55559" }