Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

2 të vdekur dhe 4 të plagosur në Durrës. Arrestohet shoferi dhe procedohet administratori i rrugës: Barrierat e sigurisë ishin të dëmtuara

Lajme të ngjashëm


Më shumë