Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

2 shqiptarët grabisin të moshuarën në Itali, ja si e pësojnë nga policët që ishin me to në autobus

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vjedhjet në autobuse janë shtuar shumë kohët e fundit, jo vetëm në vendin tonë. Mësohet se dy shtetas shqiptarë janë përpjekur të grabisin një të moshuar, në Gjenevë të Italisë.

Mirëpo plani u ka dështuar pasi në autobus kanë qenë dhë dy policë që i kanë arrestuar menjëherë shqiptarët të cilët thuhet se janë 44 dhe 34 vjeç. Dy burrat kanë hapur çantën e zonjës me gërshërë dhe i kanë marrë portofolin, por e kanë pësuar pasi kanë përfunduar në burg.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img