Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

2 ditë pa drita, merrni masa! OSHEE njofton qytetarët: Këto janë zonat në kryeqytet ku do të ndërpritet energjia elektrike

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE ka njoftuar qytetarët se në datat 4 dhe 5 Shtator në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike, për shkak të punimeve për mirëmbajtjen e kabinave.

Energjia do të stakohet në këto zona:pjesërisht: Rruga “Teodor Keko”, pjesërisht: Bulevardi “Zogu I”, pjesërisht: Bërxullë, Muçaj dhe zona pranë Doganës së Tiranës, si dhe zona pranë fakultetit ekonomik.

Njoftim për abonentët Tiranë:

Stakim, 4-5 shtator

Në kuadër të investimit për mirëmbajtjen e kabinave, në datat 4-5 shtator do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

4 shtator

09:00-17:00

Pjesërisht: Rruga “Teodor Keko”

09:00-16:00

Pjesërisht: Bulevardi “Zogu I”

13:00-17:00

Pjesërisht: Bërxullë, Muçaj dhe zona pranë Doganës së Tiranës

5 shtator

09:00-16:00

Pjesërisht: zona pranë fakultetit ekonomik

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img